SERUM ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 30 ML

SERUM ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 30 ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA

E pershtatshme per te gjitha tipet e lekures

Veti anti age

Perthithet shpejt në qelizat epidermale për ta hidratuar lekuren ne thellesi

Tonifikon lekuren dhe i jep elasticitet

Jep shume ndricim dhe vitalitet fale vitamines C

Shumë ushqyes dhe balancues mbron kundër linjave të imta dhe rrudhave.

Thellesisht hidratues dhe ushqyes

Categories: ,

Share this product

Një serumj i lehte dhe   butë  I  formuluar me Vaj Organik Trendafili, Vaj Rosehip, Vaj Argan, Vaj Bajame, Vaj Frutit te Pasionit, Vaj Pambuku, Vaj Luledielli, Vaj Orizi, Vaj Jojoba , Vaj Arnice, Ekstrakt Calendula, Vitamina C, Vitamina E, Geranium dhe vajra esenciale të karafileve. Ajo thithet shpejt në qelizat epidermale për ta hidratuar lekuren ne thellesi dhe  duke përdorur vlerat e saj të fuqishme transdermale për tu përhapur thellë duke ndihmuar në rinovimin e elasticitetit, në rivendosjen e integritetit të lëkurës duke e lënë një ndjenjë te thelle butesie dhe tonifikuese. Përbërësit e saj të çmuar, shumë ushqyes dhe balancues mbrojnë kundër linjave të imta dhe rrudhave. Ndihmon hidratimin dhe lë lëkurën të butë dhe te rigjeneruar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM ORGANIK ME TRENDAFIL DAMASCENA 30 ML”