SERUM PER SYTE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 15 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM PER SYTE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 15 ML

SERUM PER SYTE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 15 ML

L2,400.00

SERUM PER SYTE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK

E pershtatshme per te gjitha tipet e lekures, me veti anti age

Serum per syte i shkëlqyer intensiv kundër plakjes

Rrit stabilitetin e kolagjenit

Korrigjon rrudhat e imta dhe minimizon pamjen e tyre

Lufton fryrjet  nen sy dhe qarqet e errëta

Freskon syte e lodhur dhe ju jep gjalleri atyre

Stimulon rigjenerimin e qelizave për t’u çlodhur dhe për tu ringjallur.

Categories: ,

Share this product

Ky serum per syte i shkëlqyer intensiv kundër plakjes kombinon Vajin Organik Trendafilit Otto me Uje Trendafilit,  Aloe Vera, Fares se Grurit, Vaj Pambuku, Lule Limonit, Kamomil, Lule Pasionit, Calendula, Geranium dhe vaj esencial karafilit. Kjo formulë ndihmon në trajtimin e fillimit të zhvillimit të rrudhave duke rritur stabilitetin e kolagjenit. Korrigjon rrudhat e imta dhe minimizon pamjen e tyre; lufton fryrjet  nen sy dhe qarqet e errëta, freskon syte e lodhur dhe ju jep gjalleri atyre. Zbut dhe hidraton lëkurën, stimulon rigjenerimin e qelizave për t’u çlodhur dhe për të ringjallur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM PER SYTE ME TRENDAFIL DAMASCENA ORGANIK 15 ML”