LARES TRUPI ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES TRUPI ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

LARES TRUPI ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

L1,200.00

LARES TRUPI ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

IDEALE PER LEKURAT MIKSE NE TE YNDRYSHME

FRESKON DHE HIDRATON

USHQEN LEKUREN ME MINERALE DHE ANTIOKSIDANTE

 

Share this product

Një lares krejtësisht hidratues dhe restaurues i pasur me minerale esenciale dhe ekstrakte detare. Mineralet organike të kripës së Detit të Vdekur dhe Alga Detare ofrojnë një numër përfitimesh natyrale të kujdesit të lëkurës, të cilat përfshijnë vlerat ushqyese dhe remineralizuese. Duke kombinuar këto përbërës unik ujorë me një përzierje të perberesve të ekstrakteve bioaktive dhe organike, e lëne trupin te ndjehet I ringjallur, hidratuar dhe I tonifikuar. I përshtatshëm për Vegans.

Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> https://desabukittinggi.id/</ a> https://cerdasfinansial.id/</ a> https://talentindonesia.id/</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a>

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES TRUPI ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR”