Dead Sea Minerals – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Dead Sea Minerals

Showing all 11 results

SAPUN ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 100 GR

L500.00L700.00

SAPUN ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

Kripa e Detit të Vdekur përmban mbi 20 minerale thelbësore, disa prej të cilave nuk ekzistojnë në asnjë det tjetër.

Duke kombinuar këto kripëra unike me një përzierje të vlerave të ekstrakteve bioaktive dhe organike, ne kemi krijuar një sapun pastrues që lë trupin të ndjehet i rimbushur dhe i rigjallëruar.

I përshtatshëm për Veganët

XHEL PER SYTE (ROLLERBALL) ME MINERALET E DETIT TE VDEKUR

L2,400.00

XHEL PER SYTE (ROLLERBALL) ME MINERALET E DETIT TE VDEKUR

I pershtatshem per te gjitha tipet e lekure

Freskon dhe qeteson zonen e syve

Kujdesi i menjëhershëm për rrathet e zinj  rreth syve!

Ndihmon ne lehtesimin e ënjtjes

Redukton rrudhat

Përmirëson mikro qarkullimin

SERUM ANTI AGING STEM CELL & MINERALE DETIT TE VDEKUR 30 ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM ANTI AGING STEM CELL & MINERALE DETIT TE VDEKUR

E pershtatshme per lekurat mature dhe kerkuese

Efekt tonifikues dhe rigjallerues

Kujdes intensiv kundër shenjave të plakjes

Përmban qeliza staminale botanike të detit

Të pasura me përbërës bioaktive

Redukton rrudhat

Përmirëson strukturën e lëkurës

SERUM ELIXIR MINERAL NDRICUES 50ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM ELIXIR MINERAL NDRICUESE

Perkujdesje rigjeneruese me mbi 20 minerale esenciale

Ideale per lekurat e yndyrshme dhe mikse

Veti anti age

Për një tonalitet rrezatues

Re-energizes lëkurën

Thellësisht hidratues

KREM DITE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML

L2,500.00

KREM DITE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

Ideal per lekurat e yndryshme ne mikse

Përthithet shum shpejt

Tonalitet dhe elasticitet te dukshem

Ka veti antioksiduese te larta

Jep ndricim dhe vitalitet lekures

Super i lehte

KREM NATE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 50ML

L2,500.00

KREM NATE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

Ideal per lekurat e yndryshme ne mikse

I jep lekures butesi dhe shume shkelqim

I pasur me mbi 20 minerale esenciale

Promovon rinovimin e lëkurës

Remineralizues & ushqen lekuren

Efekt antioksidant te larte

Zbut lëkurën

MASKE PER FYTYREN BIO PLASMA MUD ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

L2,000.00

MASKE PER FYTYREN BIO PLASMA MUD ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 

Trajton fytyrën kundër plakjes me bio-plazma dhe minerale te detit te vdekur

Pastron poret ne thellesi

Aftesi rigjeneruese dhe lift up per lekuren

Jep ndricim dhe vitalitet lekures

SHAMPO DHE KONDITIONER 2 NE 1 ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 265 ML

L1,200.00L1,500.00

SHAMPO DHE KONDITIONER 2 NE 1 ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

Permban 20 lloj mineralesh esenciale

Pastron dhe rigjeneron flokun ne thellesi

Ushqen skalpin dhe e forcon

Per te gjitha tipet e flokut

GJALPE TRUPI SUFFLE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 200ML

L2,000.00

GJALPE TRUPI SUFFLE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

Ideal per lekurat e yndryshme ne mikse

Super hidratues

Remineralizon lëkurën

Tonifikon lekuren

KREM TRUPI ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 200 GR

L2,000.00

KREM TRUPI ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

Krem i lehte dhe superabsorbues

Ideal per lekurat mikse ne te yndryshme

Kujdesi hidratues dhe rigjenerues për të gjitha llojet e lëkurës

Remineralizes lëkurën

Nxit rinovimin e qelizave

Për lëkurë të freskët dhe rigjeneruese

LARES TRUPI ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

L1,200.00

LARES TRUPI ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

IDEALE PER LEKURAT MIKSE NE TE YNDRYSHME

FRESKON DHE HIDRATON

USHQEN LEKUREN ME MINERALE DHE ANTIOKSIDANTE