GJALPE TRUPI SUFFLE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 200ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

GJALPE TRUPI SUFFLE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 200ML

GJALPE TRUPI SUFFLE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 200ML

L2,000.00

GJALPE TRUPI SUFFLE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR

Ideal per lekurat e yndryshme ne mikse

Super hidratues

Remineralizon lëkurën

Tonifikon lekuren

Share this product

Krem/gjalpe trupi I lehte dhe absorbues me minerale organike të Detit të Vdekur, i formuluar për të restauruar dhe rimbushur lëkurën. Suffle super e bute me mineralet Organike të Detit të Vdekur është remineralizues, purifikues  dhe super hidratues . Një krem eshte  i lehtë dhe absorbohet shume mir, i formuluar për të restauruar dhe rimbushur lëkurën. Hidraton dhe ushqen menjëherë lëkurën, duke e lënë atë të hidratuar perfekt  dhe të bute si suffle. I përshtatshëm për Vegans.

Për të gjitha llojet e lëkurës

Super hidratues

Remineralizon lëkurën

Tonifikon lekuren

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GJALPE TRUPI SUFFLE ME MINERALE TE DETIT TE VDEKUR 200ML”