KREM FYTYRE ANTISEPTIK ME VAJ TEA TREE – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM FYTYRE ANTISEPTIK ME VAJ TEA TREE

KREM FYTYRE ANTISEPTIK ME VAJ TEA TREE

L2,200.00L2,500.00

KREM FYTYRE ANTISEPTIK ME VAJ  TEA TREE

IDEALE PER LEKURAT E YNDRYSHME DHE TE IRRITUESHME

AFTESI ANTISEPTIKE DHE ANTIBAKTERIALE

AFTESI ZBARDHUESE

KUNDER NJOLLAVE

Categories: ,

Share this product

Krem me tea tree organik ofron një zgjidhje natyrale për të ndihmuar në pastrimin dhe zbutjen e lëkurës per llojet e lekures se yndyrshme. Duke përdorur vetëm perberes bioaktive dhe organike te vaj Tea Tree ne sigurohemi që vlerat  e fuqishme antiseptike dhe mbrojtëse të bimës mbahen dhe perdoren fuqimisht. Tea Tree Oil është përdorur për mijëra vjet nga popullsia vendase e Australisë. Ky  krem antiseptik i butë përmban vajin e pemëve të çajit të kombinuar me Aloe vera, Vajin e susamit dhe Gjalpin e Kakaos, të cilat sigurojnë procesin e riparimit. Vetitë shëruese të ketij kremi janë lehtësisht të dukshme në të gjithë lëkurën, duke e bërë atë ideale për të gjitha llojet e shpërthimeve ne lekure dhe  sëmundjeve dermatologjike. Me veprimin e saj zbutës dhe shërues ky  krem antiseptik me vajin e tea tree jep lehtësim për lëkurën e përflakur dhe irritimeve të vogla të tilla si djegive nga dielli, gërvishtjet apo kafshimeve nga insektet

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM FYTYRE ANTISEPTIK ME VAJ TEA TREE”