Tea Tree Oil – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Tea Tree Oil

Showing all 6 results

KREM FYTYRE ANTISEPTIK ME VAJ TEA TREE

L2,200.00L2,500.00

KREM FYTYRE ANTISEPTIK ME VAJ  TEA TREE

IDEALE PER LEKURAT E YNDRYSHME DHE TE IRRITUESHME

AFTESI ANTISEPTIKE DHE ANTIBAKTERIALE

AFTESI ZBARDHUESE

KUNDER NJOLLAVE

ROLL ON ANTIIMPERFEKSIONE TEA TREE DR ORGANIC

L1,500.00

ROLL ON  ANTIIMPERFEKSIONE TEA TREE DR ORGANIC

IDEALE PER LEKURAT PROBLEMATIKE

PER LEKURAT E YNDRYSHME DHE ME PIKA TE ZEZA

ANTISEPTIKE DHE ANTIBAKTERIALE

 

VAJ I PASTER TEA TREE DR ORGANIC

L1,500.00

100% VAJ I PASTER TEA TREE DR ORGANIC

AFTERSI PURIFIKUESE

ANTIMIKROBIKE DHE ANTIBAKTERIALE

ANTISEPTIKE

 

 

VAJ PER THONJTE ME TEA TREE-ANTIKERPUDHE DHE RRITJEN E TYRE

L1,500.00

VAJ PER THONJTE ME TEA TREE-ANTIKERPUDHE DHE RRITJEN E TYRE

PURIFIKON DHE DISIFEKTON

RIGJENERON THONJTE

ANTIMIKROBIKE DHE ANTIBAKTERIALE

FORCON THONJTE

THONJ ME TE SHENDETSHEM

SHPELARES GOJE ORGANIK TEA TREE 500 ML

L1,400.00

SHPELARES GOJE ORGANIK TEA TREE

EFEKT SUPER PASTRUES

FRYMEMARRJE ME E FRESKET

MBRON MISHRAT E DHEMBEVE

BALSAM ORGANIK TEA TREE DR ORGANIC

L1,200.00L1,500.00

BALSAM TEA TREE OIL ORGANIK

PERKUJDESJE MAKSIMALE ME EFEKT PURIFIKUES

IDEAL PER FLOKET E YNDYRSHEM

HIDRATON NE THELLESI

VLERA RIGJENERUESE