ROLL ON ANTIIMPERFEKSIONE TEA TREE DR ORGANIC – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

ROLL ON ANTIIMPERFEKSIONE TEA TREE DR ORGANIC

ROLL ON ANTIIMPERFEKSIONE TEA TREE DR ORGANIC

L1,500.00

ROLL ON  ANTIIMPERFEKSIONE TEA TREE DR ORGANIC

IDEALE PER LEKURAT PROBLEMATIKE

PER LEKURAT E YNDRYSHME DHE ME PIKA TE ZEZA

ANTISEPTIKE DHE ANTIBAKTERIALE

 

Categories: ,

Share this product

Me rulin e saj të lehtë për t’u përdorur, Dr Organic Tea Tree Blemish Stick është një zgjidhje perfekte freskuese e cila është e përshtatshme për përdorim në pucra dhe lëkurë problematike. Bazuar në Organic Tea Tree, ajo është e kombinuar me Aloe Vera për të siguruar një xhel të freskët qetësues dhe të padukshëm që mund të ndihmojë në pastrimin dhe fuqizimin e lëkurës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ROLL ON ANTIIMPERFEKSIONE TEA TREE DR ORGANIC”