SHPELARES GOJE ORGANIK TEA TREE 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHPELARES GOJE ORGANIK TEA TREE 500 ML

SHPELARES GOJE ORGANIK TEA TREE 500 ML

L1,400.00

SHPELARES GOJE ORGANIK TEA TREE

EFEKT SUPER PASTRUES

FRYMEMARRJE ME E FRESKET

MBRON MISHRAT E DHEMBEVE

Categories: ,

Share this product

Lares per gojen antibakterial që lë gojen tuaj te fresekt me shijen e mentes. Duke përdorur çajin më të pastër bioaktive Tea Tree ne formulojmë me kujdes vajin esencial antiseptik të jashtëzakonshëm me një përzierje komplekse të ekstrakteve bioaktive të bimëve organike. Kjo gargarë tepër mbresëlënëse pastron dhe mbron mishrat duke lënë ne ndjesinë e gojës menten e  freskët dhe ndjesine natyrisht të pastër.

Perberesit kryesor: Vaj Tea Tree, Aloe Vera, Ekstrakt  Molle, Ektrakt Boronice Islandeze, Ekstrakt Qitroje, Mente, Ekstrakt Lule Arnica

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHPELARES GOJE ORGANIK TEA TREE 500 ML”