VAJ PER THONJTE ME TEA TREE-ANTIKERPUDHE DHE RRITJEN E TYRE – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

VAJ PER THONJTE ME TEA TREE-ANTIKERPUDHE DHE RRITJEN E TYRE

VAJ PER THONJTE ME TEA TREE-ANTIKERPUDHE DHE RRITJEN E TYRE

L1,500.00

VAJ PER THONJTE ME TEA TREE-ANTIKERPUDHE DHE RRITJEN E TYRE

PURIFIKON DHE DISIFEKTON

RIGJENERON THONJTE

ANTIMIKROBIKE DHE ANTIBAKTERIALE

FORCON THONJTE

THONJ ME TE SHENDETSHEM

Categories: ,

Share this product

ZGJIDHJE ANTIKERPUDHE PER THONJTE TEA TREE

Një ilaç natyral dhe antikerpudhe-antimyk i dizajnuar për të optimizuar shëndetin e thonjve që përmban vajin e tea tree organike, acidin undekilenik, vajin e bajames së ëmbël, vajin e orizit, vajin e jojobës dhe vitaminën E. Produkti thithet shpejt për të luftuar kërpudhat, mykun dhe maja që prekin lëkurën rreth thonjve ; gjithashtu rikthen shendetin e thoit dhe nxit rritjen e forte e të shëndetshme të thonjve. Veprimi i tij antiseptik lufton mikrobet, rreth dhe nën buzë të thonjve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ PER THONJTE ME TEA TREE-ANTIKERPUDHE DHE RRITJEN E TYRE”