SERUM ANTI-AGING STEM CELL ME VAJ ARGAN ORGANIK 30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM ANTI-AGING STEM CELL ME VAJ ARGAN ORGANIK 30 ML

SERUM ANTI-AGING STEM CELL ME VAJ ARGAN ORGANIK 30 ML

L3,000.00L3,500.00

SERUM ANTI-AGING STEM CELL ME VAJ ARGAN ORGANIK

Kujdesi inovativ dhe intensiv për lëkurën mature

Ideale per lekurat normale ne te thata dhe mature

Efekt anti age, kunder rrudhave dhe linjave te imta

Permban qeliza staminale te argan dhe ekstrakte bimore per te promovuar nje pamje rinore

Rigjeneron lëkurën

Redukton rrudhat

Tonifikon  lëkurën

Categories: ,

Share this product

Një serum mbrojtës anti-plakje për ripërtëritje të lëkurës që përshpejton procesin e riparimit natyral të lëkurës, lufton rrudhat dhe humbjen e tonalitetit. Sistemi ynë anti-plakje është rezultat i një formulimi unik të përbërësve të qelizave staminale aktive te Argan dhe ekstrakte bimore  rinuese. Përzierja me perberes bioaktive, natyrale dhe organike, ky serum anti-plakje shënon një qasje të re shumëfishtë për përmirësimin e simptomave të ndryshme të plakjes së parakohshme të lëkurës si rrudhat, hidratimin e lëkurës dhe humbjen e qëndrueshmërisë. I përshtatshëm për Vegans.

Kujdesi inovativ dhe intensiv për lëkurën mature

Rigjeneron lëkurën

Redukton rrudhat

Tonifikon  lëkurën

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM ANTI-AGING STEM CELL ME VAJ ARGAN ORGANIK 30 ML”