SERUM PER FORCIMIN E SYRIT ME VAJ ARGAN 30 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM PER FORCIMIN E SYRIT ME VAJ ARGAN 30 ML

SERUM PER FORCIMIN E SYRIT ME VAJ ARGAN 30 ML

L2,800.00

SERUM PER FORCIMIN E SYRIT ME VAJ ARGAN

Anti rrudhe, dhe rigjenerues

Eliminon rrathet e zinj, vijat e mimikes dhe fryrjet

Ndihma e menjëhershme për fryrjet nen sy & rrudhat

Intensivisht hidratues

Formulim inovativ

E pasur me proteina te frutave, acide yndyrore te ngopura(EFA), aminoacide

Categories: ,

Share this product

Vaj organike maroken Argan është një burim tepër i pasur i vitaminave, antioksidantëve dhe acideve yndyrore esenciale. Vlerat natyrale rigjeneruese  të këtij vaji të mahnitshëm janë formuluar me një përzierje komplekse të vajrave organike dhe ekstrakteve të frutave për të krijuar një trajtim intensivisht hidratues të syve. Përfshirja e proteinave te provuara klinikisht të anti-plakjes dhe anti-rrudhave te  Argan , rezulton në një serum me fuqi  të lartë që menjëherë zbut dhe transformon pamjen e lëkurës duke minimizuar linjat e thella, rrudhat dhe fryrjet e  syrit. Ky serum është shumë i pasur me acide yndyrore esenciale, antioksidantë dhe ceramide.

Ndihma e menjëhershme për fryrjet nen sy & rrudhat

Intensivisht hidratues

Formulim inovativ

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM PER FORCIMIN E SYRIT ME VAJ ARGAN 30 ML”