KREM PER TRUPIN ME TRENDAFIL DAMASCENA 200 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM PER TRUPIN ME TRENDAFIL DAMASCENA 200 ML

KREM PER TRUPIN ME TRENDAFIL DAMASCENA 200 ML

L2,000.00

KREM PER TRUPIN ME TRENDAFIL DAMASCENA

Veti rigjeneruese dhe anti age

Hidatrim intensive dhe ushqyes

Efekt tonifikues dhe elasticizues

Arome fantastike

Lekure e shendetshme, e fresket dhe plot ndricim

100% ORGANIKE

Categories: ,

Share this product

Një hidratues i butë anti-plakje per te gjithe  trupin i dizenjuar për lëkurë me nevoja të përditshme hidratuese që përmbajnë Vaji Organik te Trendafilit Damascena, Aloe Vera, Gjalpë Kakao, Gjalpë Shea, Liquorice, Boronice Irlandeze, Kamomil, Lule Lime , Calendula, Lule Pasionit, Vitamina E, Geranium dhe Vaj esencial te Karafilit. Qeteson dhe zbut lekuren pa rendese  duke mbajtur hidratimin ne nivele optimale dhe forcon matricen e kolagjenit. Zbut dhe  rimëkëmben lekuren  ndërkohë që ndihmon për ta ruajtur dhe mbrojtur lëkurën nga mjedisi dhe dëmtimet e radikaleve të lira. Një sasi e vogël e këtij hidratues luksoz mbulon trupin duke e lënë lëkurën të ndjehet dhe te duket  e bute, e bukur ,rinore  dhe me nje shkelqim të ndritshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM PER TRUPIN ME TRENDAFIL DAMASCENA 200 ML”