BALSAM ORGANIK TRENDAFILIT DAMASCENA 265 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM ORGANIK TRENDAFILIT DAMASCENA 265 ML

BALSAM ORGANIK TRENDAFILIT DAMASCENA 265 ML

L1,500.00

BALSAM ORGANIK TRENDAFILIT DAMASCENA

Perkujdesje intensive me nje arome luksoze te trendafilit

Rigjeneron flokun

Ideal per flokun e holle, normal dhe per volum

Shume ushqyes

Categories: ,

Share this product

Vaj i pastër Organik Trendafilit Damascena është një vaj esencial aromatik ,  vlerësua përmes viteve për përdorimin e saj në kujdesin natyror të lëkurës dhe flokëve. Duke kombinuar  këtë vaj te cmuar  me përbërës bioaktive natyral dhe organikë, ne kemi krijuar një kondicioner luksoz dhe aromatik të mbushur me vlera ushqyese dhe restauruese organike që depërtojnë thellë në fibrat e keratinës duke i lënë flokët të menaxhueshem, të rinovuar dhe me nje shendet te shkelqyer.

Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> https://desabukittinggi.id/</ a> https://cerdasfinansial.id/</ a> https://talentindonesia.id/</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a> Slot Online</ a>

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM ORGANIK TRENDAFILIT DAMASCENA 265 ML”