SERUM PER TRAJTIMIN E FLOKEVE ME ARGAN 100 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM PER TRAJTIMIN E FLOKEVE ME ARGAN 100 ML

SERUM PER TRAJTIMIN E FLOKEVE ME ARGAN 100 ML

L3,000.00

SERUM PER TRAJTIMIN E FLOKEVE ME ARGAN

Serum super i pasur  trajtues , aromatizues, ushqyes dhe super absorbues

Mbron floket nga nxehtesia

I le super te bute dhe me shume shkelqim

Burim shume i pasur i vitaminave, antioksidantëve dhe acideve yndyrore esenciale

 

Categories: ,

Share this product

Prodhuar me vajin tonë me te mirë Argan te Marokut, ky trajtim i kushtueshëm por i lehtë i flokëve absorbohet menjëherë nga flokët dhe rezulton me një floke  të butë si mendafsh dhe  me shkëlqim te mrekullueshem per flokun tuaj. Formulohet me përbërës me prejardhje natyrale Organike te vajit Argan Maroken, është një burim shume i pasur i vitaminave, antioksidantëve dhe acideve yndyrore esenciale. Vetitë natyrale të këtij vaji të mahnitshëm janë të kombinuara me një numër vajra esenciale organike dhe ekstrakte të frutave për të krijuar një serum super te pasur  trajtues , aromatizues, ushqyes dhe super absorbues i flokëve. I përshtatshëm për Vegans.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM PER TRAJTIMIN E FLOKEVE ME ARGAN 100 ML”