KREM DITE ME ARGAN ORGANIK 50 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM DITE ME ARGAN ORGANIK 50 ML

KREM DITE ME ARGAN ORGANIK 50 ML

L2,500.00

KREM DITE ME VAJ ARGAN ORGANIK

Krem fytyre perkujdes intensive super e pasur me vitamina

E pershtatshme per lekurat mature, te thata dhe kerkuese

Tonifikon dhe rrit elasticitetin  e lëkurës

Intensivisht hidratues

Efekt antioksidant

Anti aging, e pasur me shume vitamina dhe antioksidante

Categories: ,

Share this product

Një krem  trajtues  intensiv ushqyes  me baze në  vaj e arganit organic. Krem i butë dhe ultra absorbues që përmirëson qëndrueshmërinë dhe tonalitetin e lekures, si dhe hidraton, zbut lëkurën. Ushqon ne thellesi epidermen  e lëkurës dhe mbron kundër demtimit te qelizave nga  radikalët e lirë. Menjëherë pas aplikimit, tiparet e fytyrës duken të zbutura dukshëm.

Kujdesi i lehtë, intensiv për të gjitha llojet e lëkurës

Tonifikon dhe rrit elasticitetin  e lëkurës

Intensivisht hidratues

Efekt antioksidant

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM DITE ME ARGAN ORGANIK 50 ML”