MASKE TRAJTUESE ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE TRAJTUESE ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML

MASKE TRAJTUESE ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML

L2,000.00

MASKE TRAJTUESE ME VAJ ARGAN ORGANIK

E pershtatshme per floke te thate dhe te demtuar

Maske trajtuese per skalpin dhe flokun

Rigjeneron fibren e keratines se flokëve

Floke me shume shkelqim, volum dhe shume te shendetshem

Ushqen ne thellesi dhe riparon flokët e dëmtuar

Forcon flokun dhe e mbron

Ndihmon hidratim intensiv, flokët e thatë dhe flokët e demtuar

Permban Vaj Organik Argani, Aloe Vera, Vaj Kastori, Vaj Ulliri, Vaj Karafili, Vaj Kanelle, Vaj Patchouli, Vaj Mentes se eger, Vaj Kigeria, Vaj Baobab, Vitamine E

Categories: ,

Share this product

Nese keni floke te thate ose te demtuar, maska restauruese me vaj organik argani eshte e duhura per ju. Një maske trajtuese bioaktive per floket dhe skalpin e kokes. Në kombinim me përzierjen te vajrave organike dhe ekstrakteve eshte një maske super e pasur dhe e koncentruar, që menjëherë rigjeneron fibren e keratines se flokëve me fosfolipide ushqyese dhe acide yndyrore esenciale. Floke me shume shkelqim, volum dhe shume te shendetshem. Te lehte per tu krehur dhe me efekt anti frizz. Ushqen ne thellesi dhe riparon flokët e dëmtuar, duke rritur forcën e flokeve, për tu mbrojtur kundër agjenteve te jashtem dhe demtimeve. Ndihmon hidratim intensiv, flokët e thatë dhe flokët e demtuar. I përshtatshëm për Vegans. Permban Vaj Organik Argani, Aloe Vera, Vaj Kastori, Vaj Ulliri, Vaj Karafili, Vaj Kanelle, Vaj Patchouli, Vaj Mentes se eger, Vaj Kigeria, Vaj Baobab, Vitamine E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE TRAJTUESE ME VAJ ARGAN ORGANIK 200 ML”