LARES TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 250 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 250 ML

LARES TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 250 ML

L1,200.00

LARES TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK

Hidraton, ushqyes dhe anti age

I pasur me vitamina dhe antioksidante 

Arome fantastike

Categories: ,

Share this product

Një xhel lares qe hidraton, ushqen dhe anti-aging .Vaj organic I arganit është burim jashtëzakonisht i pasur i vitaminave, antioksidantëve dhe acideve yndyrore esenciale. Duke kombinuar këtë përbërës unik natyror me përbërës bioaktive dhe organike, lë trupin te ndihet I rigjeneruar, hidratuar dhe forcuar. I përshtatshëm për Vegans.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES TRUPI ME VAJ ARGAN ORGANIK 250 ML”