KREM SHPETUES ME MJALTE MANUKA – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM SHPETUES ME MJALTE MANUKA

KREM SHPETUES ME MJALTE MANUKA

L2,500.00

KREM FYTYRE INTENSIVE RIGJENERUES

Per lekurat e irrituara, sensitive, normale ne te thata

Hidratues dhe ushqyes

Categories: ,

Share this product

Një formulë intensive hypoallergike përmban një përzierje të pasur të përbërësve kyç funksionale duke përfshirë Mjaltin Manuka Organik, Acid Hyaluronic, Aloe Vera, Trendafili Mosqueta , Vaj Bajame dhe Vaj Borage, Gjalpë Shea, Gjalpë Kakao, Beeswax, Rrënjë liquorice, , Oksid zinku dhe Vitamina E. Falë veprimit të saj të shkëlqyer, të qëndrueshëm dhe qetësues mbi lekuren , kremi është i sigurt për t’u përdorur në lëkurë të thatë dhe te demtuar, lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar, duke e lënë atë të hidratuar intensivisht, te restauruar menjëherë dhe dukshëm më të shëndetshme gjatë gjithë ditës.

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM SHPETUES ME MJALTE MANUKA”