Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
Manuka Honey – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Manuka Honey

Showing all 9 results

SAPUN ORGANIK ME MJALTE MANUKA 100 GR

L500.00L700.00

SAPUN ORGANIK ME MJALTE MANUKA

Një sapun organik i bazuar në Mjaltin Manuka Organike.

Ky është një sapun i butë dhe delikat me të gjitha cilësitë rigjeneruese dhe riparuese të mjaltit Manuka.

Përveç vlerave të saj shëndetësore dhe restauruese, mjalti Manuka është gjithashtu një pastrues shumë efektiv dhe një zbutes natyral që ndihmon lëkurën të mbajë hidratimin

LARES FYTYRE ME MJALTE MANUKA ORGANIK

L1,800.00

LARES PER FYTYREN ME MJALTE MANUKA

SUPER USHQYES DHE HIDRATUES

E LENE LEKUREN SUPER TE BUTE

E PERSHTATSHME PER LEKURAT E YNDRYSHME NE NORMALE

SCRUB PER FYTYREN ME MJALT MANUKA

L1,800.00

SCRUB PER FYTYREN ME MJALT MANUKA

EKSFOLIUES FIZIK ME AFTESI RIGJENERUESE

THELLESISHT HIDRATUES DHE USHQYES

PASTRON THELLESISHT

JEP NDRICIM DHE JETE LEKURES

PER TE GJITHA TIPET E LEKURES

MASKE PER FYTYREN ME MJALT MANUKA 125 ML

L2,000.00

MASKE RIGJENERUESE DHE USHQYESE

THELLESISHT PASTRUESE

PROMOVON MIKROQARKULLIMIN

EFEKT USHQYES

PER TE GJITHA TIPET E LEKURES

KREM TRUPI ORGANIK MJALTE MANUKA

L2,000.00

KREM TRUPI ORGANIK MJALTE MANUKA

Rigjenerues dhe shume ushqyes

Thellesisht hidratues

E lene lekuren super te bute

Arome fantastike

E pershtatshme per lekurat qe kane nevoje, te thata dhe te demtuara

LARES TRUPI ORGANIK ME MJALTE MANUKA

L1,200.00

SHAMPO TRUPI ME MJALTE MANUKA

Super i bute dhe hidratues per lekuren

Arome fantastike

 

BALSAM ORGANIK ME MJALTE MANUKA

L1,500.00

BALSAM ME MJALTE MANUKA

Aftesi hidratuese te thelle

Rigjenereon thellesisht skalpin dhe floket

Per te gjitha tipet e flokut

SHAMPO ORGANIKE ME MJALTE MANUKA

L1,500.00

SHAMPO  ME MJALTE MANUKA

Ka efekt rigjenerues dhe ushqyes ne floke

Stimulon rritjen dhe parandalon renien

Forcon dhe nderton flokun

Hidraton ne thellesi

I pershtatshem per te gjitha tipet e flokut

 

 

KREM SHPETUES ME MJALTE MANUKA

L2,500.00

KREM FYTYRE INTENSIVE RIGJENERUES

Per lekurat e irrituara, sensitive, normale ne te thata

Hidratues dhe ushqyes