KREM TRUPI ORGANIK MJALTE MANUKA – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM TRUPI ORGANIK MJALTE MANUKA

KREM TRUPI ORGANIK MJALTE MANUKA

L2,000.00

KREM TRUPI ORGANIK MJALTE MANUKA

Rigjenerues dhe shume ushqyes

Thellesisht hidratues

E lene lekuren super te bute

Arome fantastike

E pershtatshme per lekurat qe kane nevoje, te thata dhe te demtuara

Categories: ,

Share this product

Locion i fuqishëm dhe restaurues i bazuar në Mjaltin Manuka Organik përzier me Aloe Vera, Gjalpë Kakao, Gjalpë Shea, Vaj Ulliri, Vaj Luledielli, Boronive irlandeze, Vitaminë A dhe E. Një locion hidratues shumë i përthithshëm i përshtatshëm për përdorim në të gjithë trupin; ajo ribalancon nivelet natyrale të hidratimit të trupit dhe menjëherë aktivizon strukturën qelizore epidermale të lëkurës duke e lënë lëkurën të ndjehet e shëndetshme, e butë, e tendosur dhe në gjendje të përsosur

 

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Caprylic/capric triglyceride, Polyglyceryl-3 methylglucose distearate, Glycerin, Isocetyl palmitate, Cetearyl alcohol, Myristyl myristate, Olea europaea (Olive) oil unsaponifiables, Theobroma cacao (Cocoa) seed butter, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Mel (Manuka honey), Pyrus malus (Apple) fruit extract, Glyceryl caprylate, Tocopherol, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil, Glycyrrhetinic acid, Retinyl palmitate, Chondrus crispus (Carrageenan) extract, Xanthan gum, Parfum, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Sodium phytate, Citric acid.

This product contains a minimum of 70% organic ingredients*. Our products are as unique as nature itself, therefore colour, odour and consistency may vary from batch to batch. This does not affect the quality of the product. *excluding water and salt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM TRUPI ORGANIK MJALTE MANUKA”