LARES TRUPI ORGANIK ME MJALTE MANUKA – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES TRUPI ORGANIK ME MJALTE MANUKA

LARES TRUPI ORGANIK ME MJALTE MANUKA

L1,200.00

SHAMPO TRUPI ME MJALTE MANUKA

Super i bute dhe hidratues per lekuren

Arome fantastike

 

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Një larjes I trupit I bute dhe  rivitalizues I cili bazohet ne Mjaltin Manuka Organik dhe Aloe Vera e cila është ideale për të gjitha kushtet e lëkurës. Duke siguruar një veprim pastrues perfekt, ky produkt heq efektivisht papastërtitë duke lënë lëkurën të ndjehet e butë dhe e pastër. Mjalti Manuka ka një efekt hidratues në lëkurë, është i përshtatshëm dhe për përdorim në lëkurë të thatë dhe të irrituar, duke rezultuar në lëkurë më të butë dhe të shëndetshme gjatë gjithë ditës.

 

 

Aloe barbadensis (Aloe vera) leaf juice, Aqua, Cocamidopropyl betaine, Sodium lauroyl methyl isethionate, Lauryl glucoside, Sodium cocoamphoacetate, Sodium lauroyl sarcosinate, Sodium methyl oleoyl taurate, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Glycerin, Mel (Manuka honey), Sodium cocoyl isethionate, Hydrogenated palm glycerides citrate, Citric acid, Tocopherol, Sodium chloride, Benzyl alcohol, Parfum, Sodium phytate, Alcohol, Sodium benzoate, Potassium sorbate.

This product contains a minimum of 70% organic ingredients*. Our products are as unique as nature itself, therefore colour, odour and consistency may vary. This does not affect the quality of our products. *excluding water and salt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES TRUPI ORGANIK ME MJALTE MANUKA”