BALSAM ORGANIK ME MJALTE MANUKA – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM ORGANIK ME MJALTE MANUKA

BALSAM ORGANIK ME MJALTE MANUKA

L1,500.00

BALSAM ME MJALTE MANUKA

Aftesi hidratuese te thelle

Rigjenereon thellesisht skalpin dhe floket

Per te gjitha tipet e flokut

Categories: ,

Share this product

Një kondicioner qetësues i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve me Mjaltin Organik Manuka, Aloe Vera, Gjalpë Shea, Vaj luledielli dhe Vitamina E. Një kondicioner fantastik dhe efektiv që ushqen dhe hidraton skalpin e kokes. Rimbush gjendjen natyrore të flokut duke veshur dhe depërtuar në fibrat e jashtme qelizore të keratinës duke lejuar ekstraktet bioaktive organike që menjëherë të rivendosin gjendjen e flokëve. Perbersit kryesor, Mjale Manuka,  Aloe Vera, Ekstrakt I molles, Gjalper Shea , Provitamin B5, Vaj luledielli, Vitamin E

 

Aloe barbadensis (Aloe vera) leaf juice, Aqua, Polyglyceryl-3 methylglucose distearate, Cetearyl alcohol, Glycerin, Pyrus malus (Apple) fruit extract, Mel (Manuka honey) extract, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Glyceryl caprylate, Panthenol (Provitamin B5), Tocopherol, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Parfum, Sodium phytate, Citric acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate.

This product contains a minimum of 70% organic ingredients*. Our products are as unique as nature itself, therefore colour, odour and consistency may vary. This does not affect the quality of our products. *excluding water and salt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM ORGANIK ME MJALTE MANUKA”