SHAMPO ORGANIKE ME MJALTE MANUKA – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO ORGANIKE ME MJALTE MANUKA

SHAMPO ORGANIKE ME MJALTE MANUKA

L1,500.00

SHAMPO  ME MJALTE MANUKA

Ka efekt rigjenerues dhe ushqyes ne floke

Stimulon rritjen dhe parandalon renien

Forcon dhe nderton flokun

Hidraton ne thellesi

I pershtatshem per te gjitha tipet e flokut

 

 

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Një shampo restauruese dhe mbrojtëse e formuluar me Mjaltin Organik Manuka, Aloe Vera dhe Gjalpe Shea. Kombinimi  me aloe vera organike të përzgjedhur me kujdes, rezulton në një terapi ditore të pastrimit, i cili garanton te  stimuloj keratinen e fibrave të flokëve, duke e lënë atë të restauruar dhe dukshëm të shëndetshëm

Kjo shampo e pasur hidratuese depërton thellë në fibrat e flokëve për të rivendosur fleksibilitetin, riparimin, zbutjen dhe duke i ushqyer rrenjet deri ne thellesi , i jep një shkëlqim të shëndoshë flokëve. I len  floket te ndihen te butë,  te rigjeneruaar dhe krejtësisht te menaxhueshem . I përshtatshëm për përdorim të shpeshtë në shumicën e llojeve të flokëve.

 

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Sodium lauroyl sarcosinate, Sodium cocoamphoacetate, Cocamidopropyl betaine, Palmitamidopropyltrimonium chloride, Coco glucoside, Glyceryl oleate, Sorbitan sesquicaprylate, Sodium hydroxymethylglycinate, Mel (Manuka honey), Parfum, Citric acid.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO ORGANIKE ME MJALTE MANUKA”