MASKE PER FYTYREN ME MJALT MANUKA 125 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE PER FYTYREN ME MJALT MANUKA 125 ML

MASKE PER FYTYREN ME MJALT MANUKA 125 ML

L2,000.00

MASKE RIGJENERUESE DHE USHQYESE

THELLESISHT PASTRUESE

PROMOVON MIKROQARKULLIMIN

EFEKT USHQYES

PER TE GJITHA TIPET E LEKURES

Categories: ,

Share this product

 

Maska e fytyres organike me mjalt Manuka ka një mori  vetish ne restaurimit  dhe riparimin e  lëkurës Ne kombinojmë këtë mjaltë të veçantë organik me një përzierje të përbërësve bioaktivë, natyralë dhe organikë duke përfshirë mineralin e pasur kaolinë (Kaolin Clay). Kjo argjile ushquese e pasur nxjerr yndyren nga poret ndërkohë që heq qelizat e vdekura dhe papstertite nga lekura duke nxitur qarkullimin e thellë nëper kapilarë për të lënë lëkurën të pastruar thellësisht,perfekt te  ushqyer dhe teresisht te freskuar.

 

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Kaolin (China clay), Calcium carbonate, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Theobroma cacao (Cocoa) seed butter,  Pyrus malus (Apple) fruit extract, Glycerin, Zinc oxide, Hydroxyethylcellulose, Hectorite, Glyceryl caprylate, Decyl glucoside, Mel extract (Manuka honey), Tocopherol, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil, Parfum, Trifolium pratense (Clover) flower extract,  Calluna vulgaris (Heather) flower extract, Sodium phytate, Citric acid, Ascorbic acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER FYTYREN ME MJALT MANUKA 125 ML”