SCRUB PER FYTYREN ME MJALT MANUKA – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SCRUB PER FYTYREN ME MJALT MANUKA

SCRUB PER FYTYREN ME MJALT MANUKA

L1,800.00

SCRUB PER FYTYREN ME MJALT MANUKA

EKSFOLIUES FIZIK ME AFTESI RIGJENERUESE

THELLESISHT HIDRATUES DHE USHQYES

PASTRON THELLESISHT

JEP NDRICIM DHE JETE LEKURES

PER TE GJITHA TIPET E LEKURES

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Mjalti Manuka ka një mori vlerash ne  riparimin dhe restaurimin e lekures. Në kombinim me një përzierje komplekse të përbërësve bioaktive, natyrore dhe organike dhe të formuluara duke përdorur mikrogrimca natyrale të lavës vullkanike, pluhur misri dhe fara frutore, ne kemi prodhuar një pastrues jashtëzakonisht të thellë. Nje exfoliant rinovues që heq papastërtitë dhe vajin e  tepërt dhe nderkoh zbut , ushqyen dhe hidraton lëkurën për ti dhënë një shkëlqim rinor radiant.

Perberesit kryesor: Mjalte Manuka, Aloe Vera, Pluhur Misri , Dyll blete , Vaj bajame, Vaj avocado, Vaj fares se rrushit

 

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Caprylic/capric triglyceride, Glycerin, Isopropyl palmitate, Pumice, Cetearyl alcohol, Glyceryl stearate, Glyceryl stearate SE, Cera alba (Beeswax), Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil, Parfum, Persea gratissima (Avocado) oil, Vitis vinifera (Grape) seed oil, Mel (Manuka honey), Zea mays (Corn) cob powder, Cetearyl glucoside, Sodium stearoyl glutamate, Xanthan Gum, Citric acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SCRUB PER FYTYREN ME MJALT MANUKA”