LARES FYTYRE ME MJALTE MANUKA ORGANIK – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES FYTYRE ME MJALTE MANUKA ORGANIK

LARES FYTYRE ME MJALTE MANUKA ORGANIK

L1,800.00

LARES PER FYTYREN ME MJALTE MANUKA

SUPER USHQYES DHE HIDRATUES

E LENE LEKUREN SUPER TE BUTE

E PERSHTATSHME PER LEKURAT E YNDRYSHME NE NORMALE

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Kjo larje është e pasur me mjaltë biologjike dhe organike Manuka – e cila mban një mori të tërë vetish te pasura që restauron, ushqen dhe rinovon lekuren. Manuka është përdorur historikisht nga popullsia maore e Zelandës së Re për përfitimet e saj antibakteriale. Në kombinim me një përzierje të përbërësve bioaktive, natyrale dhe organike te Mjaltit Manuka, Aloe Vera, Amino Acideve, kjo larje bioaktive qetësuese pastron thellë poret për të ndihmuar në heqjen e tepërt të vajit dhe papastërtive duke e lënë fytyrën të ndihet e pastër, e qetë dhe e rimbushur. Përbërësit kryesorë: Mjaltë Manuka, Aloe vera, Amino Acidet

 

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Sodium lauroyl sarcosinate, Cocoamidopropyl betaine, Sodium cocoamphoacetate, Lauryl glucoside, Palmitamidopropyltrimonium chloride, Glyceryl laurate, Parfum, Mel (Manuka honey), Hydroxypropyl oxidized starch PG-Trimonium chloride, Sodium phytate, Starch hydroxypropyltrimonium chloride, Glycerin, Lactic acid, Sodium lactate, Urea, Levulinic acid, p-Anisic acid, Sodium chloride, Sodium benzoate, Potassium sorbate.

 

Suitable for vegetarians

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES FYTYRE ME MJALTE MANUKA ORGANIK”