KREM SUPER HIDRATUES ME VITAMINE E ORGANIK 200 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

KREM SUPER HIDRATUES ME VITAMINE E ORGANIK 200 ML

KREM SUPER HIDRATUES ME VITAMINE E ORGANIK 200 ML

L2,000.00

KREM TRUPI ME VITAMINE E

SUPER HIDRATUES

AROME E LEHTE FRESKUESE

ANTI AGE DHE RIGJENERUES

EFEKT ANTIOKSIDANT

I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA TIPET E LEKURES VECANERISHT TE THATAT

Categories: ,

Share this product

Një krem hidratues intensiv pa aromë, i formuluar me perberes  dhe antioksidantë që rrjedhin nga natyra, duke përfshirë Vitaminë E Organike, Aloe Vera, Gjalpë Shea, Gjalpë kakao, Vaj Embël Bajames, Vaj Fares Gruri, Vaj Bergamot dhe Panthenol për lëkurë të butë e te hidratuar . Ky krem i mrekullueshëm është një hidratues i pasur absorbues, depërton thellë në shtresën epidermale të lëkurës, menjëherë hidraton dhe restauron  strukturën natyrore ndërcellulare, duke lënë lëkurën rrezatuese, te rinuar dhe intensivisht te hidratuar. Si një krem hidratues është i sigurt për tu përdorur në strijat, shenja, lëkurë shumë të thatë, te dehidratuar.

 

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Caprylic/capric triglyceride, Cetearyl alcohol, Polyglyceryl-3 methylglucose distearate, Glycerin, Isocetyl palmitate, Myristyl myristate, Olea europaea (Olive) oil unsaponifiables, Tocopherol, Theobroma cacao (Cocoa) seed butter, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Pyrus malus (Apple) fruit extract, Helianthus annuus (Sunflower) seed oil, Glyceryl caprylate, Glycyrrhetinic acid, Retinyl palmitate, Chondrus crispus (Carragenan) extract, Xanthan gum, Parfum, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Citric acid, Sodium phytate, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Linalool.

This product contains a minimum of 70% organic ingredients*. Our products are as unique as nature itself, therefore colour, odour and consistency may vary. This does not affect the quality of the product. *excluding water and salt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KREM SUPER HIDRATUES ME VITAMINE E ORGANIK 200 ML”