Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gazegxbw/vivaorganics.al/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
Vitamin E – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Vitamin E

Showing all 3 results

SAPUN ORGANIK ME VITAMINE E 100 GR

L500.00L700.00

SAPUN ORGANIK ME VITAMINE E 

Ne kemi kombinuar vitaminën E me vajin e farave të lulediellit së bashku me përbërës të tjerë organikë, për të krijuar një sapun i cili mund të qetësojë dhe freskojë lëkurën.

Karakteristikat e vitaminës E mund të ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të bute si mendafsh dhe rrezatuese.

I përshtatshëm për veganët.

SERUM ME VITAMINE E PER SHENJAT DHE STRIJAT ORGANIK 50ML

L2,000.00

SERUM ME VITAMINE E PER SHENJAT DHE STRIJAT ORGANIK

ME PERBERES FANTASTIK BIOAKTIVE QE USHQEJNE LEKUREN ME KERKUESE

IDEALE PER SHENJAT DHE SHENJAT E STRIJAVE

STIMULON ELASTICITETIN E LEKURES

KREM SUPER HIDRATUES ME VITAMINE E ORGANIK 200 ML

L2,000.00

KREM TRUPI ME VITAMINE E

SUPER HIDRATUES

AROME E LEHTE FRESKUESE

ANTI AGE DHE RIGJENERUES

EFEKT ANTIOKSIDANT

I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA TIPET E LEKURES VECANERISHT TE THATAT