SAPUN ORGANIK ME VITAMINE E 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SAPUN ORGANIK ME VITAMINE E 100 GR

SAPUN ORGANIK ME VITAMINE E 100 GR

L500.00L700.00

SAPUN ORGANIK ME VITAMINE E 

Ne kemi kombinuar vitaminën E me vajin e farave të lulediellit së bashku me përbërës të tjerë organikë, për të krijuar një sapun i cili mund të qetësojë dhe freskojë lëkurën.

Karakteristikat e vitaminës E mund të ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të bute si mendafsh dhe rrezatuese.

I përshtatshëm për veganët.

Categories: ,

Share this product

Ne kemi kombinuar vitaminën E me vajin e farave të lulediellit së bashku me përbërës të tjerë organikë, për të krijuar një sapun i cili mund të qetësojë dhe freskojë lëkurën. Karakteristikat e vitaminës E mund të ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të bute si mendafsh dhe rrezatuese. I përshtatshëm për veganët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN ORGANIK ME VITAMINE E 100 GR”