SERUM ME VITAMINE E PER SHENJAT DHE STRIJAT ORGANIK 50ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SERUM ME VITAMINE E PER SHENJAT DHE STRIJAT ORGANIK 50ML

SERUM ME VITAMINE E PER SHENJAT DHE STRIJAT ORGANIK 50ML

L2,000.00

SERUM ME VITAMINE E PER SHENJAT DHE STRIJAT ORGANIK

ME PERBERES FANTASTIK BIOAKTIVE QE USHQEJNE LEKUREN ME KERKUESE

IDEALE PER SHENJAT DHE SHENJAT E STRIJAVE

STIMULON ELASTICITETIN E LEKURES

Categories: ,

Share this product

Vitamina E Organike eshte nje hidratues dhe mbrojtes i fuqishëm I cili ka vetitë antioksidante. Në kombinim me një përzierje komplekse të përbërësve bioaktive, natyrore dhe organike të tilla si Dermochlorella DP® (testuar për përdorim në plagët dhe shenjat e strijave), ky krem i fuqishëm restaurues dhe hidratues thith në qelizen nënlëkurore epidermale për të ushqyer dhe rigjeneruar menjehere, lëkura rigjenerohet dhe arrin nivelin maximal te hidratimit për ti dhënë shenjave dhe strijave një pamje më të zbutur, me te tonifikuar dhe më rrezatuese.

 

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Glycerin, Coco-glycerides, Isopropyl palmitate, Glyceryl stearate, Cetearyl alcohol, Cetearyl glucoside, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Theobroma cacao (Cocoa) seed butter, Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil, Lotus maritimus leaf/flower extract, Chlorella vulgaris (Algae) extract, Cera alba (Beeswax), Sodium PCA, Sodium lactate, Arginine, Aspartic acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Parfum, Sodium stearoyl glutamate, Tocopheryl acetate, Panthenol, Centella asiatica (Gotu kola)  extract, Camellia sinensis (Green tea) leaf extract, Dipotassium glycyrrhizinate, Maltodextrin, Silica, Xanthan gum, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Citric acid, Benzyl benzoate, Limonene, Benzyl salicylate.

This product contains a minimum of 70% organic ingredients*. Our products are as unique as nature itself, therefore colour, odour and consistency may vary. This does not affect the quality of our products. *excluding water and salt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SERUM ME VITAMINE E PER SHENJAT DHE STRIJAT ORGANIK 50ML”