SHAMPO ME CHARCOAL DR ORGANIC – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SHAMPO ME CHARCOAL DR ORGANIC

SHAMPO ME CHARCOAL DR ORGANIC

L1,500.00

SHAMPO ME CHARCOAL

I PERSHTATSHEM PER FLOKE TE YNDRYSHEM

THELLESISHT PASTRUES

DETOSIFIKUES

PASTRON THELLESISHT

LEHTESON FLOKUN

Out of stock

Categories: ,

Share this product

Qymyr druri i aktivizuar është një përbërës i natyrshëm që ndihmon për të eliminuar papastërtitë nga flokët dhe skalpi. Në kombinim me një përzierje të vajrave organike, bioaktive dhe ekstrakteve të frutave, ne kemi krijuar një kondicioner hidratues dhe pastrues. Ndihmon në heqjen e papastërtive të tilla si pislliqet, pluhurat dhe yndyra, duke i lënë flokët dhe skalpin super të butë dhe plot  jetë. I përshtatshëm për Vegans.

 

 

Aqua, Aloe barbadensis leaf juice, Sodium methyl cocoyl taurate, Cocamidopropyl betaine, Sodium methyl oleoyl taurate, Glycerin, Sodium chloride, Sodium lauroyl methyl isethionate, Charcoal powder (Activated), Hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, Parfum, Dipterocarpus turbinatus (Gurjum) balsam oil, Pogostemon cablin (Patchouli)  oil, Trisodium ethylenediamine disuccinate, Cucumis sativus (Cucumber) fruit extract, Boswellia carterii (Frankincense) oil, Canarium luzonicum (Elemi) gum oil, Citrus aurantium dulcis (Orange) fruit extract, Cymbopogon martini (Palmarosa) oil, Eugenia caryophyllus (Clove) leaf oil, Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract, Citrus paradisi (Grapefruit) seed extract, Echinacea purpurea extract, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Aniba Rosaeodora (Rosewood) wood oil, Bulnesia sarmienti (Guaiacum Wood) extract, Cananga odorata (Ylang Ylang) flower extract, Cedrus atlantica (Cedarwood) bark oil, Cinnamomum zeylanicum (Cinnamon) leaf oil, Citrus aurantium amara (Bitter orange) leaf/twig extract, Citrus nobilis (Mandarin orange) peel extract, Commiphora myrrha (Myrrh) oil, Pelargonium graveolens (Geranium) oil, Jasminum officinale (Jasmine) extract, Rosa damascena (Rose otto) flower oil, Styrax benzoin (Benzoin) extract, Benzyl alcohol, Citric acid, Sodium benzoate, Sodium dehydroacetate, Potassium sorbate, Citronellol, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool

This product contains a minimum of 70% organic ingredients*. Our products are as unique as nature itself, therefore colour, odour and consistency may vary from batch to batch. This does not affect the quality of the product. *excluding water and salt.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHAMPO ME CHARCOAL DR ORGANIC”