BALSAM PER FLOKET ME DYMYR DR ORGANIC – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

BALSAM PER FLOKET ME DYMYR DR ORGANIC

BALSAM PER FLOKET ME DYMYR DR ORGANIC

L1,500.00

BALSAM ME CHARCOAL

I PERSHTATSHEM PER FLOKE NORMAL NE TE YNDYRSHEM

THELLESISHT PASTRUES

DETOSIFIKUES

Categories: ,

Share this product

Qymyr druri i aktivizuar është një përbërës i natyrshëm që ndihmon për të eliminuar papastërtitë nga flokët dhe skalpi. Në kombinim me një përzierje të vajrave organike, bioaktive dhe ekstrakteve të frutave, ne kemi krijuar një kondicioner hidratues dhe pastrues. Ndihmon në heqjen e papastërtive të tilla si pislliqet, pluhurat dhe yndyra, duke i lënë flokët dhe skalpin super të butë dhe plot  jetë. I përshtatshëm për Vegans.

 

Aqua, Aloe barbadensis leaf juice, Cetearyl alcohol, Glyceryl stearate, Behentrimonium chloride, Citric acid, Charcoal powder (Activated), Argania spinosa (Argan) kernel oil, Cetrimonium chloride, Benzyl alcohol, Isopropyl alcohol, Parfum, Hydrolyzed wheat protein, Dipterocarpus turbinatus (Gurjum) balsam oil, Pogostemon cablin (Patchouli) oil, Cucumis sativus (Cucumber) fruit extract, Boswellia carterii (Frankincense) oil, Canarium luzonicum (Elemi) gum oil, Citrus aurantium dulcis (Orange) fruit extract, Cymbopogon martini (Palmarosa) oil, Eugenia caryophyllus (Clove) leaf oil, Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract, Citrus paradisi (Grapefruit) seed extract, Echinacea purpurea extract Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 myristate, Polyglyceryl-10 stearate, Aniba rosaeodora (Rosewood) wood oil, Bulnesia sarmienti (Guaiacum wood) extract, Cananga odorata (Ylang Ylang) flower extract, Cedrus atlantica (Cedarwood) bark oil, Cinnamomum zeylanicum leaf oil, Citrus aurantium amara (Bitter orange) leaf/twig extract, Citrus nobilis (Mandarin orange) peel extract, Commiphora myrrha (Myrrh) oil, Pelargonium graveolens (Geranium) oil, Jasminum officinale (Jasmine) extract, Rosa damascena (Rose otto) flower oil, Styrax benzoin (Benzoin) extract, Sodium benzoate, Dehydroacetic acid, Potassium sorbate, Sodium dehydroacetate, Citronellol, Eugenol, Limonene.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BALSAM PER FLOKET ME DYMYR DR ORGANIC”