MASKE PER FYTYREN ME QYMYR DR ORGANIC – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

MASKE PER FYTYREN ME QYMYR DR ORGANIC

MASKE PER FYTYREN ME QYMYR DR ORGANIC

L2,000.00

MASKE PER FYTYREN ME CHARCOAL

PER LEKURAT NORMALE NE TE YNDYRSHME

THELLESISHT PASTRUESE

PASTRON LEKUREN, PIKAT E ZEZA DHE PORET

HIDRATUESE DHE USHQYESE

NDRICON LEKUREN FALE EKSFOLIMIT

Categories: ,

Share this product

Qymyr druri i aktivizuar është një përbërës i veçantë natyror që, në kombinim me një përzierje komplekse të bioaktive, përbërësit organikë duke përfshirë acidet natyrore të frutave, krijon një maskë fytyre pastruese që thith papastërtitë si p.sh. pluhurat, pislliqet  dhe yndyren. Duke ndihmuar në dhënien e një ngjyre lekures sa me  të qartë dhe te qete, kjo maskë fytyre lë lëkurën duke u ndier tërësisht rifreskuar me poret e pastruara ne  thellësi

 

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Kaolin (China clay), Glycerin, Alcohol denat., Glyceryl stearate SE, Aqua, Charcoal powder (Activated), Cetyl alcohol, Polysorbate 20, Sodium citrate, Benzyl alcohol, Hydroxyacetophenone, Parfum, Vaccinium myrtillus (Bilberry) extract, Saccharum officinarum (Sugar cane) extract, Dipterocarpus turbinatus (Gurjum) balsam oil, Pogostemon cablin (Patchouli) oil, Citrus aurantium dulcis (Orange) fruit Extract, Citrus limon (Lemon) fruit extract, Cucumis sativus (Cucumber) fruit extract, Salix alba (Willow) bark extract, Sorbic acid, Acer saccharum (Sugar maple) extract, Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract, Citrus paradisi (Grapefruit) seed extract, Echinacea purpurea extract, Boswellia carterii (Frankincense) oil, Canarium luzonicum (Elemi) gum oil, Cymbopogon martini (Palmarosa) Oil, Eugenia caryophyllus (Clove) leaf oil, Aniba rosaeodora (Rosewood) wood oil, Bulnesia sarmienti (Guaiacum wood) extract, Cananga odorata (Ylang Ylang) flower extract, Cedrus atlantica (Cedarwood) bark oil, Cinnamomum zeylanicum (Cinnamon) leaf oil, Citrus aurantium amara (Bitter Orange) leaf/twig extract, Citrus nobilis (Mandarin orange) peel extract, Commiphora myrrha (Myrrh) oil, Pelargonium graveolens (Geranium) oil, Jasminum officinale (Jasmine) extract, Rosa damascena (Rose otto) flower oil, Styrax benzoin (Benzoin) extract, Citric acid, Salicylic acid, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Citronellol, Eugenol. 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MASKE PER FYTYREN ME QYMYR DR ORGANIC”