SKRUB PER FYTYREN ME QYMYR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SKRUB PER FYTYREN ME QYMYR

SKRUB PER FYTYREN ME QYMYR

L2,000.00

SCRUB PER FYTYREN ME CHARCOAL

THELLESISHT PASTRUES DHE EKSFOLIUES

HEQ PIKAT E ZEZA DHE PASTRON PORET NE THELLESI

DETOSIFIKON LEKUREN

 

Categories: ,

Share this product

Qymyr druri i aktivizuar është një përbërës i natyrshëm gjallërues që në kombinim me një përzierje komplekse të përbërësve bioaktive, natyrore dhe organike krijon një pastrues të thellë të pastrimit. Ky skrub fytyre ndihmon për të lënë lëkurën të purifikuar dhe të freskët me një lekure super te pastruar dhe me te shendetshme . I përshtatshëm për Vegans.

 

Aloe barbadensis leaf juice, Aqua, Cetearyl alcohol, Cocos nucifera (Coconut) oil, Glycerin, Brassicamidopropyl dimethylamine, Pumice, Aspartic acid, Charcoal powder (Activated), Benzyl alcohol, Parfum, Dipterocarpus turbinatus (Gurjum) balsam oil, Pogostemon cablin (Patchouli) oil, Vaccinium myrtillus (Bilberry) extract, Cucumis sativus (Cucumber) fruit extract, Saccharum officinarum (Sugar cane) extract, Citrus aurantium dulcis (Orange) fruit extract, Citrus limon (Lemon) fruit extract, Acer saccharum (Sugar maple) extract, Boswellia carterii (Frankincense) oil, Canarium luzonicum (Elemi) gum oil, Cymbopogon martini (Palmarosa) oil, Eugenia caryophyllus (Clove) leaf oil, Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract, Citrus paradisi (Grapefruit) seed extract, Echinacea purpurea extract, Aniba rosaeodora (Rosewood) wood oil, Bulnesia sarmienti (Guaiacum wood) extract, Cananga odorata (Ylang Ylang) flower extract, Cedrus atlantica (Cedarwood) bark oil, Cinnamomum zeylanicum (Cinnamon) leaf oil, Citrus aurantium amara (Bitter orange) leaf/twig extract, Citrus nobilis (Mandarin orange) peel extract, Commiphora myrrha (Myrrh) oil, Pelargonium graveolens (Geranium) oil, Jasminum officinale (Jasmine) extract, Rosa damascena (Rose otto) Flower oil, Styrax benzoin (Benzoin) extract, Citric acid, Sorbic acid, Glyceryl caprylate, Sodium phytate, Potassium sorbate, Salicylic acid, Sodium benzoate, Citronellol, Eugenol, Limonene, Benzyl Benzoate, Linalool.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SKRUB PER FYTYREN ME QYMYR”