Charcoal – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

Charcoal

Showing all 4 results

SKRUB PER FYTYREN ME QYMYR

L2,000.00

SCRUB PER FYTYREN ME CHARCOAL

THELLESISHT PASTRUES DHE EKSFOLIUES

HEQ PIKAT E ZEZA DHE PASTRON PORET NE THELLESI

DETOSIFIKON LEKUREN

 

MASKE PER FYTYREN ME QYMYR DR ORGANIC

L2,000.00

MASKE PER FYTYREN ME CHARCOAL

PER LEKURAT NORMALE NE TE YNDYRSHME

THELLESISHT PASTRUESE

PASTRON LEKUREN, PIKAT E ZEZA DHE PORET

HIDRATUESE DHE USHQYESE

NDRICON LEKUREN FALE EKSFOLIMIT

BALSAM PER FLOKET ME DYMYR DR ORGANIC

L1,500.00

BALSAM ME CHARCOAL

I PERSHTATSHEM PER FLOKE NORMAL NE TE YNDYRSHEM

THELLESISHT PASTRUES

DETOSIFIKUES

SHAMPO ME CHARCOAL DR ORGANIC

L1,500.00

SHAMPO ME CHARCOAL

I PERSHTATSHEM PER FLOKE TE YNDRYSHEM

THELLESISHT PASTRUES

DETOSIFIKUES

PASTRON THELLESISHT

LEHTESON FLOKUN