SAPUN ORGANIK ME MJALTE MANUKA 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SAPUN ORGANIK ME MJALTE MANUKA 100 GR

SAPUN ORGANIK ME MJALTE MANUKA 100 GR

L500.00L700.00

SAPUN ORGANIK ME MJALTE MANUKA

Një sapun organik i bazuar në Mjaltin Manuka Organike.

Ky është një sapun i butë dhe delikat me të gjitha cilësitë rigjeneruese dhe riparuese të mjaltit Manuka.

Përveç vlerave të saj shëndetësore dhe restauruese, mjalti Manuka është gjithashtu një pastrues shumë efektiv dhe një zbutes natyral që ndihmon lëkurën të mbajë hidratimin

Categories: ,

Share this product

Një sapun organik i bazuar në Mjaltin Manuka Organike.

Ky është një sapun i butë dhe delikat me të gjitha cilësitë rigjeneruese dhe riparuese të mjaltit Manuka. Përveç vlerave të saj shëndetësore dhe restauruese, Mjalti Manuka është gjithashtu një pastrues shumë efektiv dhe një zbutes natyral që ndihmon lëkurën të mbajë hidratimin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN ORGANIK ME MJALTE MANUKA 100 GR”