SAPUN DUSHI MANDORLA & GINGER 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SAPUN DUSHI MANDORLA & GINGER 100 GR

SAPUN DUSHI MANDORLA & GINGER 100 GR

L500.00

SAPUN DUSHI MANDORLA & GINGER

Embelsia e vajit të bajames së ëmbël dhe freskia gjallëruese e gingerit shpërndahen në këtë sapun të bërë me dorë artigianal, i bere me bazen e  vajit te ulliri ekstra i virgjër organik.

Lëmon butësisht lëkurën falë lëvozhgës së mikronizuar të bajameve dhe rigjeneron lëkurën dhe shpirtin me notat pikante dhe të freskëta të gingerit

Perberes aktive:

Vaj ulliri ekstra i virgjer

Vaj bajame i ëmbël

Ginger

Category:

Share this product

Sapun dushi me bajame dhe ginger

Embelsia e vajit të bajames së ëmbël dhe freskia gjallëruese e gingerit shpërndahen në këtë sapun të bërë me dorë artigianal, i bere me bazen e  vajit te ulliri ekstra i virgjër organik.

Lëmon butësisht lëkurën falë lëvozhgës së mikronizuar të bajameve dhe rigjeneron lëkurën dhe shpirtin me notat pikante dhe të freskëta të gingerit

Perberes aktive:

Vaj ulliri ekstra i virgjer

Vaj bajame i ëmbël

Ginger

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN DUSHI MANDORLA & GINGER 100 GR”