SAPUN ARANICA & CANNELLA 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SAPUN ARANICA & CANNELLA 100 GR

SAPUN ARANICA & CANNELLA 100 GR

L500.00

SAPUN ARANICA & CANNELLA

Eshte një sapun që është i pasur me antioksidantë falë pranisë së vitaminës E që përmban ne vajin e fares se grurit dhe vajin e ullirit ekstra të virgjër.

Gjithashtu i pasur me beta-carotene. Aroma afrodiziake e kanellës i japin një tronditje energjie trupit dhe mendjes

Category:

Share this product

Sapun portokall dhe kanellë

Eshte një sapun që është i pasur me antioksidantë falë pranisë së vitaminës E që përmban ne vajin e fares se grurit dhe vajin e ullirit ekstra të virgjër. Gjithashtu i pasur me beta-carotene. Aroma afrodiziake e kanellës i japin një tronditje energjie trupit dhe mendjes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN ARANICA & CANNELLA 100 GR”