NGJYRE GESHTENJE-CASTAGNO 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

NGJYRE GESHTENJE-CASTAGNO 100 GR

NGJYRE GESHTENJE-CASTAGNO 100 GR

L1,300.00

NGJYRE GESHTENJE-CASTAGNO

Eshte dea e xhelozise, pasionante dhe e njohur tashme per lekuren e saj te arte dhe sensualiettin e saj. Keshtu eshte kjo ngjyre: e plote, joshese, klasike por jo banale, dhe u jep volum dhe personalitet flokeve tuaj.

Nuk permban Pikramatin e sodiumit, ose amoniak, kripera minerale dhe asnje element tjeter kimik dhe eshte e realizuar me pluhura ngjyrues dhe kena 100% biologjike per mos ti demtuar floket tuaj, duke u dhene atyre shkelqim, volum.

Eshte ngjyruesi per ty nese do qe te kesh reflekse natyrale, floke qe shkelqejn nga shendeti dhe nje pamje shum me te paster te ngjyres se flokut tuaj. 

Permban:

INDIGO

AMLA

HENNE

BACOPA

KAMOMIL

ALOE VERA

Ngjyrosje e përhershme me intensitet ngjyrash natyrale

Mbulim i lartë – madje edhe me flokë gri

Ushqen dhe forcon flokët dhe skalpin

100% natyral dhe vegan, i çertifikuar

Pa ngjyra sintetike, aromat dhe preservatives

E pershtatshme dhe per grate shtatzana

Category:

Share this product

KENA GESHTENJE-INDRANI

Eshte dea e xhelozise, pasionante dhe e njohur tashme per lekuren e saj te arte dhe sensualiettin e saj. Keshtu eshte kjo ngjyre: e plote, joshese, klasike por jo banale, dhe u jep volum dhe personalitet flokeve tuaj. Nuk permban Pikramatin e sodiumit, ose amoniak, kripera minerale dhe asnje element tjeter kimik dhe eshte e realizuar me pluhura ngjyrues dhe kena 100% biologjike per mos ti demtuar floket tuaj, duke u dhene atyre shkelqim, volum. Eshte ngjyruesi per ty nese do qe te kesh reflekse natyrale, floke qe shkelqejn nga shendeti dhe nje pamje shum me te paster te ngjyres se flokut tuaj. Pergatit floket: Laji mire floket me shampon natyrale te La Saponeria ose cfardolloj shampoo tjeter bio. Mos perdorni shampoo me permbajtje silikoni ose me perberes te tjera qe mund te demtojne efektin e ngjyruesit. Pergatit bojen: Vish dorezat dhe ne nje tase trazojeni pluhurin ngjyrues me uje te vaket (aferisht 30 grade). Hidhni uje derisa te perftoni nje paste te bute dhe homogjene, nuk duhet te jete teper likuide dhe jo shum e dendesuar per nje aplikim perfekt te saj ne flokun tuaj. Masa e pluhurit I keshillueshem per tu perdorur eshte I percaktuar ne baze te gjatesise se flokut tuaj. Aplikojeni ngjyruesin: Aplikoni pasten pa e ftohur ne floket tuaj te njome te sapo lare duke I ndare me pjeseza te caktuara nga rrenja deri ne gjatesine e tyre. Mblidhni floket dhe e lini te veproj per afro 30 minuta deri ne 2 ore. ME shume kohe do te qendroje me shum efekt do kete dhe ngjyra e perforcuar. Shpelaji dhe Shkelqe. Mbas periudhes se perfundimit te mbajtjes se ngjyruesit shpelajini floket tuaj me uje te bollshem duke mos perdorur shampoo apo balsame. Mund te besh nje shpelarje te fundit me uje te ftohte. Mos perdorne produkte te tjera ne floket tuaj per te pakten 24 ore. Ky ngjyrues nuk ka elemet kimik keshtu qe nuk eshte ne gjendje qe te zbardh ngjyren tende natyrale ose qe ti jap nje ngjyr ekzakte. Tonaliteti ne fund do varioj ne baze te tonit inizial perpara lyerjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NGJYRE GESHTENJE-CASTAGNO 100 GR”