SAPUN ROSA & BURRO DI KARITE 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SAPUN ROSA & BURRO DI KARITE 100 GR

SAPUN ROSA & BURRO DI KARITE 100 GR

L500.00

SAPUN ROSA & BURRO DI KARITE

Vetite zbutese dhe ushqyese te gjalpit te karites biologjik e bejne kete sapun te keshillueshem per lekurat qe kane nevoje ne vecanti per ushqyerje.

I pasur me ekstrakte te trendafilit kanine, trendafili centifol dhe nje mix me Vajra super te pasur esenzial te trendafilit dhe xheranit qe bejne te mundur qe ky sapun embelsuese dhe zbutes.

Category:

Share this product

Sapun Trendafili dhe gjal karite

Vetite zbutese dhe ushqyese te gjalpit te karites biologjik e bejne kete sapun te keshillueshem per lekurat qe kane nevoje ne vecanti per ushqyerje. I pasur me ekstrakte te trendafilit kanine, trendafili centifol dhe nje mix me Vajra super te pasur esenzial te trendafilit dhe xheranit qe bejne te mundur qe ky sapun embelsuese dhe zbutes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN ROSA & BURRO DI KARITE 100 GR”