LARES MULTIFUNKSIONAL 500 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

LARES MULTIFUNKSIONAL 500 ML

LARES MULTIFUNKSIONAL 500 ML

L1,500.00

LARES MULTIFUNKSIONAL

Një lares “BEJE VET” shumefunksional bazuar në Xhel Aloe Vera.

Pershtatet me lloje te ndryshme te lekures dhe eshte baze e perkryer per krijimin e trajtimit tuaj personal te bukurise.

Formula e koncentruar është jashtëzakonisht e pasur dhe është e dizenjuar që të inkorporojë përbërësit e duhur aktivë për çdo lloj të lëkurës.

Është i përshtatshëm për lëkurë normale, të yndyrshme dhe të thatë dhe për pastrimin e të gjithë familjes, është baza ideale për ata që duan të krijojnë detergjentët e tyre të përshtatur shpejt dhe me lehtësi! 

Shampo, Lares trupi, Sapun të lëngët 

Out of stock

Category:

Share this product

Një lares “BEJE VET” shumefunksional bazuar në Xhel Aloe Vera. Pershtatet me lloje te ndryshme te lekures dhe eshte baze e perkryer per krijimin e trajtimit tuaj personal te bukurise. Formula e koncentruar është jashtëzakonisht e pasur dhe është e dizenjuar që të inkorporojë përbërësit e duhur aktivë për çdo lloj të lëkurës. ⚘Është i përshtatshëm për lëkurë normale, të yndyrshme dhe të thatë dhe për pastrimin e të gjithë familjes, është baza ideale për ata që duan të krijojnë detergjentët e tyre të përshtatur shpejt dhe me lehtësi! Si ta përdorim atë Mund të përdoret i pastër ose nëse dëshironi duke shtuar perberesit tuaja të preferuara për të krijuar:

Shampo, Lares trupi, Sapun të lëngët Formati: 500 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARES MULTIFUNKSIONAL 500 ML”