SAPUN PAPAVERO DHE CIPRESSO 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SAPUN PAPAVERO DHE CIPRESSO 100 GR

SAPUN PAPAVERO DHE CIPRESSO 100 GR

L500.00

SAPUN PAPAVERO DHE CIPRESSO

Ky produkt artizanal eshte I pasur me vaj esenzial te limonit dhe cipresit dhe me vetite e tij spikatese tonifikuese dhe rigjeneruese.

E le lekuren tuaj te bute dhe te hidratuar fale prezences te vajit te avokados qe e ndihmon rinovimin e epidermes fale efektit eksfoliues I kokrrizave te papaveros qe permban ky sapun.

Category:

Share this product

Sapun papavero dhe cipres

Ky produkt artizanal eshte I pasur me vaj esenzial te limonit dhe cipresit dhe me vetite e tij spikatese tonifikuese dhe rigjeneruese. E le lekuren tuaj te bute dhe te hidratuar fale prezences te vajit te avokados qe e ndihmon rinovimin e epidermes fale efektit esfoliues I kokrrizave te papaveros qe permban ky sapun.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN PAPAVERO DHE CIPRESSO 100 GR”