HIDROLAT HAMAMELIS BIO 100 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

HIDROLAT HAMAMELIS BIO 100 ML

HIDROLAT HAMAMELIS BIO 100 ML

L800.00

HIDROLAT HAMAMELIS BIO

Ky hidrolat rigjeneron, lemon dhe pastron lekuren tuaj, I pershtatshem per lekurat e papastra dhe per fuqine e tij per te ngushtuar poret dhe per lekurat teper delikate dhe te irritueshme me aksionin e tyre per sherimin kundrejt djegjeve.

ORIGJINA:  Avull distilim.

VETITE: Shtrenguese, Purifikuese

Category:

Share this product

Ky hidrolat rigjeneron, lemon dhe pastron lekuren tuaj, I pershtatshem per lekurat e papastra dhe per fuqine e tij per te ngushtuar poret dhe per lekurat teper delikate dhe te irritueshme me aksionin e tyre per sherimin kundrejt djegjeve.

PERBERES: Hamamelis Virginiana Leaf ujit, benzil Alkooli, natriumi Benzoate, Kalium.

ORIGJINA:  Avull distilim.

VETITE: Shtrenguese, Purifikuese

Si te perdoret

Mund te perdoret ne gjendje te paster, ne fytyre si tonik mbas larjes, me pas mund te perdoret kremi I zakonshem direkt ne lekuren e lagur. Mund te perdoret ne faze te lengshme ne pergatitjen e kremerave per lekure mikse dhe te papaster, kremera zbutese dhe mbas diellit, locionet mbas rroje, pastrues per fytyren ne menyren me delikate te mundshme.

Formati 100 ml.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “HIDROLAT HAMAMELIS BIO 100 ML”