SCRUB TRUPI ME LEMONGRASS DHE MENTE 250 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SCRUB TRUPI ME LEMONGRASS DHE MENTE 250 ML

SCRUB TRUPI ME LEMONGRASS DHE MENTE 250 ML

L1,800.00

SCRUB TRUPI ME LEMONGRASS DHE MENTE

Skrub trupi per mireqenien e lekuresme sheqer ngjyrë kafe, pluhur bajame, kripë dhe ekstraktet natyrale bimore per  rigjenerimin e lekures.

Zbut lëkurën duke hequr qelizat e vdekura,

Stimulon mikroqarkullimin

Përmirëson efikasitetin e trajtimeve të celulitit dhe lë lëkurën tuaj të butë dhe të lemuar!

I pasuruar me ekstrakte të dredhëzës (efekt tonifikues), ginkgos (anti-celulitit), rozmarinë (stimuluese qarkullimit te gjakut) dhe vajra esenciale të pastërta të limonit dhe mentes (efekt aktivizimi dhe pastrimi)

Out of stock

Category:

Share this product

Skrub trupi per mireqenien e lekures I pergatitur  me sheqer ngjyrë kafe, pluhur bajame, kripë dhe ekstraktet natyrale bimore per  rigjenerimin e lekures. Ky pastrim ka shumë virtyte: zbut lëkurën duke hequr qelizat e vdekura, stimulon mikroqarkullimin, përmirëson efikasitetin e trajtimeve të celulitit dhe lë lëkurën tuaj të butë dhe të lemuar! I pasuruar me ekstrakte të dredhëzës (efekt tonifikues), ginkgos (anti-celulitit), rozmarinë (stimuluese qarkullimit te gjakut) dhe vajra esenciale të pastërta të limonit dhe mentes (efekt aktivizimi dhe pastrimi)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SCRUB TRUPI ME LEMONGRASS DHE MENTE 250 ML”