VAJ JOJOBA 100 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

VAJ JOJOBA 100 ML

VAJ JOJOBA 100 ML

L1,200.00

VAJ JOJOBA

Vaj Jojobes eshte i pasur me antioksidues natyral,

Veti anti age dhe rigjeneruese

I perdorur tek floket, I mbron ato nga agjentet atmosferike dhe I ben ato te shkelqyeshem dhe te bute si mendafshi.

Eshte i pasur me vitaminen E, B ,minerale dhe shume antioksidant natyror qe ndihmojne per te parandaluar radikalet e lira dhe plakjen e lekures.

Qetesues dhe zbutes, ky vaj deperton lehtesisht ne lekure pa lene ndjesine e yndyres. Anti age.

Trajton aknet dhe pucrat ne lekure Mbron nga dehidratimi I lekures dhe ka efekt anti rrudhe.

Eshte I pershtatshem kundrejt cdo lloj tipi lekure, sidomos kundrejt atyre te thata dhe qe kane tendencen e plakjes se hershme.

Përdoret për rikthimin e shëndetit të flokëve dhe ndihmon në heqjen e zbokthit.

Përmban vlera ushqyese që rregullojnë funksionet e lëkurës.

Vaji jojoba është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe flokëve, rikthen vitalitetin e flokeve te thate dhe te brishte. Mbron nga dehidratimi dhe vonon humbjen e ujit te qeilzave te lekures . Ushqyes,deperton thelle ne lekure pa lene yndyre ne siperfaqe.  Ka efekt qetesues dhe sherues. Efekt rigjenerues dhe anti rrudhe, mundeson mbajtjen e elasticitetit te lekures. I pershtatshem dhe per foshnjat dhe femijet e vegjel

Category:

Share this product

VAJI I JOJOBES

Vaj Jojobes eshte i pasur me antioksidues natyral, ky vaj eshte I perdorur per shmangjen dhe parandalimin nga plakja. I perdorur tek floket, I mbron ato nga agjentet atmosferike dhe I ben ato te shkelqyeshem dhe te bute si mendafshi. Eshte i pasur me vitsminen E, B ,minerale dhe shume antioksidant natyror qe ndihmojne per te parandaluar radikalet e lira dhe plakjen e lekures. .Qetesues dhe zbutes, ky vaj deperton lehtesisht ne lekure pa lene ndjesine e yndyres. Anti age. Trajton aknet dhe pucrat ne lekure Mbron nga dehidratimi I lekures dhe ka efekt anti rrudhe. Eshte I pershtatshem kundrejt cdo lloj tipi lekure, sidomos kundrejt atyre te thata dhe qe kane tendencen e plakjes se hershme . Përdoret për rikthimin e shëndetit të flokëve dhe ndihmon në heqjen e zbokthit. Përmban vlera ushqyese që rregullojnë funksionet e lëkurës. Vaji jojoba është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe flokëve, rikthen vitalitetin e flokeve te thate dhe te brishte. Mbron nga dehidratimi dhe vonon humbjen e ujit te qeilzave te lekures . Ushqyes,deperton thelle ne lekure pa lene yndyre ne siperfaqe.  Ka efekt qetesues dhe sherues. Efekt rigjenerues dhe anti rrudhe, mundeson mbajtjen e elasticitetit te lekures. I pershtatshem dhe per foshnjat dhe femijet e vegjel

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ JOJOBA 100 ML”