VAJ CANAPA-VAJ KANABIS 100 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

VAJ CANAPA-VAJ KANABIS 100 ML

VAJ CANAPA-VAJ KANABIS 100 ML

L1,200.00

VAJ CANAPA-VAJ KANABIS

Antirrudhe & Ekstra hidratues  Permban Omega 6&3.  

Perthithet shume shpejt

Butesi dhe elasticitet lekures

Ristrukturon qelizat e lekures

Lufton dehidratimin  

Rigjeneron lekuren  

Per te gjitha tipet e lekures.

Nje ekuiliber perfekte midis omega-6 dhe omega-3, dhe permbajtjes se larte te acideve te rralla esenciale dhe acideve yndyrore polisaturuara bëjne qe vaji i kërpit një yndyrë vegjetale e veçantë.

Ky vaj rikthen butësine dhe elasticitetin e lëkurës, ristrukturon membranën qelizore dhe lufton në mënyrë efektive kundër dehidratimit.

Ky është një vaj jo i yndyrshëm, asorbohet lehtësisht duke e lënë lëkurën te rigjeneruar dhe të thatë. Fuqia e saj anti-plakje e ben atë të përshtatshëm ne kompozimin e e kremerave elastik dhe anti-rrudhë.

Ndër kurat më të mira anti-rrudhë qe gjenden në natyrë! 

Category:

Share this product

VAJ KANABIS

Antirrudhe & Ekstra hidratues  Permban Omega 6&3.  Perthithet shume shpejt Butesi dhe elasticitet lekures Ristrukturon qelizat e lekures Lufton dehidratimin  Rigjeneron lekuren  Per te gjitha tipet e lekures. Nje ekuiliber perfekte midis omega-6 dhe omega-3, dhe permbajtjes se larte te acideve te rralla esenziale dhe acideve yndyrore polisaturuara bëjne qe vaji i kërpit një yndyrë vegjetale e veçantë. Ky vaj rikthen butësine dhe elasticitetin e lëkurës, ristrukturon membranën qelizore dhe lufton në mënyrë efektive kundër dehidratimit. Ky është një vaj jo i yndyrshëm, asorbohet lehtësisht duke e lënë lëkurën te rigjeneruar dhe të thatë. Fuqia e saj anti-plakje e ben atë të përshtatshëm ne kompozimin e e kremerave elastik dhe anti-rrudhë. Ndër kurat më të mira anti-rrudhë qe gjenden në natyrë! Ndihmon për të zvogëluar madhësinë e poreve duke ndihmuar për të eliminuar pikat e zeza dhe puçrra fytyre. Gjithashtu mbron lëkurën nga radikalët e lirë dhe përmirëson elasticitetin. Për shkak të cilësive anti-inflamatore, shpesh rekomandohet për të trajtuar psoriasis dhe ekzemë. Ajo përbëhet nga 80% acidet yndyrore esenciale (EFAs) dhe thuhet se përmban raportin ideal të omega-6 me omega-3 EFAs, e cila lejon që ajo të depërtojë në shtresat e lëkurës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ CANAPA-VAJ KANABIS 100 ML”