VAJ RICINI 100 ML – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

VAJ RICINI 100 ML

VAJ RICINI 100 ML

L800.00

VAJ RICINI

Kualiteti: I shtrydhur ne te ftohte . 

Vaj I mrekullueshem per kurimin e flokeve te shkatrruar, te thate dhe lehtesisht te keputshem. Perdoret gjithashtu dhe per rritjen e qerpikeve dhe vetullave. .

Ky vaj ekuilibron masen e yndyres te domosdoshme per flokun qe parandalon ne kete menyre formimin e majave dyshe, lidhet lehtesisht me keratinen duke krijuar ne kete menyre nje ambjent ushqyes dhe rigjenerues . 

 

Category:

Share this product

VAJ RICINI

Kualiteti: I shtrydhur ne te ftohte . Vaj I mrekullueshem per kurimin e flokeve te shkatrruar, te thate dhe lehtesisht te keputshem. Perdoret gjithashtu dhe per rritjen e qerpikeve dhe vetullave. . Ky vaj ekuilibron masen e yndyres te domosdoshme per flokun qe parandalon ne kete menyre formimin e majave dyshe, lidhet lehtesisht me keratinen duke krijuar ne kete menyre nje ambjent ushqyes dhe rigjenerues . Mund te aplikohet mbi qerpike dhe vetulla me ane te nje furce rimeli per te perforcuar gradualisht (sekret ky I trasheguar qe nga koha e gjysheve tona) Mbrojtes, perforcues, ushqyes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VAJ RICINI 100 ML”