SAPUN MIRTO & UVA ROSSA 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SAPUN MIRTO & UVA ROSSA 100 GR

SAPUN MIRTO & UVA ROSSA 100 GR

L500.00

SAPUN MIRTO & UVA ROSSA

Sapun natyral me efekt rigjenerues dhe antioksidues.

Ajo qe mbetet ne momentin e vjeljes se rrushit perftohet nje ekstrakt me efekt anti-moshe, me nje burim natyral vitaminash, polifenol, nje antioksidant natyral ky I fundit shume efikas qe e ben lekuren tuaj te bute duke u perkedhelur nga ky sapun.

Nje recete kjo me baze te vajit te lule diellit dhe vaj biologjik me vetite ushqyese dhe ristrukturuese.

Parfumi eshte ai balsamic I vajit esenzial I manaferres (me kultivimin e tyre ne menyre natyrale). Ka veti tonifikuese, zbutese dhe rigjeneruese qe e bejne kete sapun te keshillueshem per lekurat teper te ndjeshme

Category:

Share this product

Sapun manaferr dhe rrush I kuq

Sapun natyral me efekt rigjenerues dhe antioksidues. Ajo qe mbetet ne momentin e vjeljes se rrushit perftohet nje ekstrakt me efekt anti-moshe, me nje burim natyral vitaminash, polifenol, nje antioksidant natyral ky I fundit shume efikas qe e ben lekuren tuaj te bute duke u perkedhelur nga ky sapun. Nje recete kjo me baze te vajit te lule diellit dhe vaj biologjik me vetite ushqyese dhe ristrukturuese. Parfumi eshte ai balsamic I vajit esenzial I manaferres (me kultivimin e tyre ne menyre natyrale). Ka veti tonifikuese, zbutese dhe rigjeneruese qe e bejne kete sapun te keshillueshem per lekurat teper te ndjeshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN MIRTO & UVA ROSSA 100 GR”