SAPUN MIELE & LAVANDA 100 GR – vivaorganic

Telefononi (+355) 695544797

Cart

SAPUN MIELE & LAVANDA 100 GR

SAPUN MIELE & LAVANDA 100 GR

L500.00

SAPUN MIELE & LAVANDA

Zbutes dhe Purifikues.

Nje klasik i sapuneve me te famshem me parfumin e tij te paharrueshem dhe relaksues nga fushat e lavandes italiane.

Eshte I bere ne menyre artizanale, me metoden e versionit te sapunit ne te ftohte,

I pershatshem per te gjitha tipet e lekures por me shume eshte I preferuar nge lekurat mikse dhe delikate. Permban mjalt biodinamik me vetite zbutese dhe embelsuese, vaji I ullirit extra I virgjeres dhe vaji I bajameve te embla, ushqyese dhe te pasura me vitamin. Me vaj esenzial te lavandes me vetite relaksuese, seboekuilibruese dhe purifikuese.

Category:

Share this product

Sapun mjalt dhe lavande

Zbutes dhe Purifikues. Nje klasik i sapuneve me te famshem me parfumin e tij te paharrueshem dhe relaksues nga fushat e lavandes italiane. Eshte I bere ne menyre artizanale, me metoden e versionit te sapunit ne te ftohte, I pershatshem per te gjitha tipet e lekures por me shume eshte I preferuar nge lekurat mikse dhe delikate. PErmban mjalt biodinamik me vetite zbutese dhe embelsuese, vaji I ullirit extra I virgjeres dhe vaji I bajameve te embla, ushqyese dhe te pasura me vitamin. Me vaj esenzial te lavandes me vetite relaksuese, seboekuilibruese dhe purifikuese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SAPUN MIELE & LAVANDA 100 GR”